HATAY KURTOGLU BANKA PERSONELİ OFİS TAŞIMAÇILIK

Ofis Banka taşımacılığı hizmetimizle bankalara özel interaktif taşımacılık çözümleri üretmekteyiz. Kurumsal banka taşımacılığında kullandığımız araçlar banka taşımacılığı için gerekli donanım ve ekipmanlara sahiptir. Banka taşımacılığı ekip üyelerimizin tamamı alanında uzman bireylerden oluşmakta ve periyodik eğitim sistemlerimizde düzenli olarak eğitim almaktadır. Bu hizmetimizde dosya ve klasörlere özel çeşitli boy ve ebatlarda koliler kullanmaktayız. Bu koliler taşıma işlemi esnasında numaralandırılmakta ve doğabilecek karışıklığın önüne geçilmektedir.


Banka taşımacılığında zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebepten gerektiğinde birden fazla nakliye aracı ve geniş bir ekiple hizmet vermekteyiz. Taşımacılık işlemi öncesinde nakliye eksperlerimizin taşınacak eşyaları yerinde inceleyip en doğru taşımacılık planını hazırlamasıda zaman kazanmak adına aldığımız önlemlerden biridir.


Banka personel taşımacılığı:hizmeti firmamız tarafından kurumsal taşımacılık hizmeti altında verilen oldukça dikkat gerektiren bir taşıma türüdür.HATAY KURTOĞLU ASANSÖRLÜ EVDEN EVE İLDEN İLE BANKA PERSONELİ TAŞIMAÇILIK bu konunun önemini ve bilincini kadrosu ile birlikte taşımaktadır.


Sektörde 10 yıldan fazla olan nakliyat tecrübesi ile antakya kurtoğlu Evden Eve Nakliyat firması kurumsal anlamda bir çok büyük bankanın taşıma işlemini gerçekleştirmiştir. Bu banka ve şubeleri arasında Vakıf Bank Ataşehir Konuk Şubesi, İş Bankası İşnet Şubesi, Halk Bankası ve daha bir çok banka sayılabilir.


Bankacılık sektöründe yer değiştirmenin ciddi bir sorun olduğu bilinen bir gerçektir. Bu zor durumun en önemli ayağı da; bankamatik cihazları, iç teçhizat ve dosyalar bunlara ek olarak; bilgisayar, masalar ve diğer donanımların yeni merkezlerine taşınabilmesi olarak bu sıkıntılarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. Bankanızı en kısa sürede sorunsuz olarak taşıyoruz.


  

hatay kurtoglu Evden Eve Nakliyat, banka taşımacılığı için öncelikle ekspertiz elemanlarımız gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse, anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür.


Taşıma günü; banka görevlileri elemanlarla değil, direkt olarak kurtoğlu Evden Eve Nakliyat Firma sahibi ile muhataptır. Bilgisayar ve buna benzer cihazlar özel balonlu naylon ve streçle ambalaj yapılır. Olası bir hasar durumunda ise banka ile değil, dolaysız olarak sigorta acentesi ile muhataptır.