HİZMETLERİMİZ

KURTOGLU NAKLİYAT:PAKETLEME HİZMETİ AMBALAJ

KURTOGLU NAKLİYAT:PAKETLEME HİZMETİ AMBALAJ

Ambalaj; KURTOĞLU eşya ve malların iyi şekilde muhafaza edilmeleri ve taşınabilmeleri için kullanılan malzemelerin adıdır. . Ambalajlama, bir malın son tüketiciye bozulmaksızın ve en az maliyetle ulaştırılmasını sağlayan bir araçtır.
Taşınma esnasında eşyanızda herhangi bir hasar oluşmaması için mutlaka ambalajlanması gerekir.

Ambalajlanma işi şirketimizin deneyimli elemanları tarafından titizlikle yapılır.  Ambalaj malzemelerimiz eşyanızı dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı koruyabilecek kalitededir.Yukambalaj malzemeleridir.

*Karton koli: Mutfak ve salonda bulunan, cam, bardak, tabak ve arıda saydığımız malzemeler evden eve nakliyat yapmak için olması gereken benzeri olan kırılacak eşyaları koymak için kullanılır. Bu kırılacaklar kraft kâğıdı veya beyaz ambalaj kâğıtları ile 2–3 kat sarılıp, sıkıştırılmış bir şekilde paketlenmektedir.

*Karton fıçı: Kırılacaklar haricindeki, oyuncak, vazo, biblo ve benzeri ufak tefek eşyaları koymak için kullanılır.

*Havalı naylon ambalaj işleminin en önemli malzemesidir. Bu ambalaj malzemesi, bütün eşyalarda kullanılacak özelliğe sahiptir. 1 veya 2 kat sarılarak eşyanın zarar görmesini engeller.

*Battaniye ise daha çok çizilme ve darbeleri önlemek için hassas eşyaları sarmak için kullanılır. Beyaz eşyalar, vitrinler ve konsol vs. eşyalarda eşyanın zarar görmesini engeller.

*Elbise dolabı ise gardırop içinde bulunan askılı takım elbiselerin kırışmaması için elbiselerin konulduğu mini gardırop görevini alır. Bu sayede elbiseler kırışmaz ve ütüsü bozulmaz.

*Streç naylon genelde koruyuculuk görevi yapmaz ama özellikle beyaz koltuk takımlarında ve yataklarda ambalaj yapmak ve toz, kir bulaşmasını engellemek için kullanılır.

FİRMAMIZIN YAPTIGI AMBALAJ KESİNLİKLE GARANTİ KAPSAMINDADIR